Emr Danışmanlık Hizmetleri

 

  • Ana
  • Duyurular
  • Biyosidal Ürün Ruhsatnamesi Olanlara Önemli Duyuru

Biyosidal Ürün Ruhsatnamesi Olanlara Önemli Duyuru

 


Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan olura göre Biyosidal Ürünler Yönetmeliğinin 14. Maddesine göre ruhsatlandırılan tüm ürünlerin Ruhsat süreleri 2014 yılı sonunda sona erecektir.

Ruhsat sürelerinin uzatılabilmesi için tüm firmaların yıl sonuna kadar ürünlerinin ruhsat dosyalarında eksik bulunan analizlerini 04.04.2014 tarihinde yayımlanan Biyosidal Ürün Analiz Laboratuarlarının Çalışma Usul ve Esasları doğrultusunda yaptırmak zorundadır.

Ayrıca eğer dosyalarda yoksa Tehlikeli Maddeler ve Müstahzarlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formlarının Hazırlanması ve Dağıtılması Hakkında yönetmelik kapsamında sertifikalı hazırlayıcı tarafından düzenlenmiş ve onaylanmış Güvenlik Bilgi Formu ve Düzenleyicinin sertifika örneğini Bakanlığa ibraz etmek zorundadır.

Ruhsat dosyaları ile ilgili kapsamlı bir çalışma gerektiren bu duyurunun 31.12.2014 tarihinden itibaren ruhsat dosyalarını tamamlamamış firmalar için ruhsat iptallerini mümkün kıldığının mutlaka göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Detaylı bilgi için EMR Danışmanlık uzmanları ile irtibata geçiniz.

 

Ekler:

1.       Biyosidal Ürün Ruhsat Sürelerinin Uzatılması Hakkında Olur

2.       Biyosidal Ürün Analiz Laboratuarlarının Çalışma Usul ve Esasları

 

TAŞINDIK!!! YENİ ADRESİMİZİ NOT ETMEYİ UNUTMAYIN!

EMR Danışmanlık genişleyen kadrosu ve yeni adresiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Ekibimizin büyümesi nedeniyle yeni bir adrese taşınma ihtiyacı hasıl olmuş ve Fidanlık Mah. Ataç 1 Sok. No:29 / 14 Yenişehir (Sıhhıye) Çankaya – ANKARA adresimize taşınmış bulunuyoruz.

Bilgilerinize!

Devamını Oku

GIDA ALANLARINIZDA KULLANDIĞINIZ BİYOSİDAL ÜRÜNLERİN ÖZELLİKLERİNİ BİLİYOR MUSUNUZ ?

Günümüz de modern yaşamın bir getirisi olarak beslenme alışkanlıklarımızda çok ciddi değişimler meydana gelmiştir. Hazır gıdaların tüketimi, ev dışında beslenme, fast – food beslenme gibi yeme alışkanlığını sokağa taşıyan hayat tarzı beraberinde sağlık ile ilgili ciddi kaygıları da getirmektedir. Sağlığa doğrudan etkisi olan besin maddelerinin; üretim metodu, hammadde, teknoloji ile birlikte üretim alanlarının temizliği ile …

Devamını Oku

ÜRÜN GÜVENLİK BİLGİ FORMU (MSDS)

Güvenlik Bilgi Formları, 13 Aralık 2014 tarih ve 29204 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan “Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmelik” ve doğrultusunda Güvenlik Bilgi Formlarının

1 Aralık 2013 tarih ve 28848 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Maddelerin Ve Karışımların Sınıflandırılması, Etiketlenmesi Ve Ambalajlanması Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak hazırlanmak zorundadır.

Yönetmelik hükümlerine göre MSDS’lerin Türkçe olarak hazırlanması ve …

Devamını Oku

Vizyonunuzu Genişletin

VİZYON VE BÜYÜME

Emr Danışmanlık, vizyonun önemini ve değerlerini kendine prensip belirlemiştir.

Müşterilerinin gelişimi ve ilerlemesi için hep daha iyi yöntemler geliştiren, sürekli kendisi de gelişim gösteren köklü ve dinamik bir danışmanlık firmasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Devamını Oku

Doğru Danışmanlık Hizmeti Alın

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Emr Danışmanlık, hizmet verdiği tüm sektörlerde partner ilişkilerini maksimum düzeyde tutarak hedeflenenin üzerinde performans sağlar.

Sadece yaptığı işlerlerle değil hizmet alan müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmesiyle de gurur duymaktadır.

 

 

 

 

Devamını Oku

Bu sayfa yoruma kapalıdır.

Copyright © 2012-2014 Tüm Hakları Saklıdır. | Emr Danışmanlık | Biyosidal Danışmanlık | Biyosidal Danışmanlığı
Emr Danışmanlık | Ankara Danışmanlık | Biyosidal Danışmanlık | Emr Danışmanlık | Biyosidal Danışmanlık| Alexa | Google