Emr Danışmanlık Hizmetleri

 

  • Ana
  • Genel
  • EMR DANIŞMANLIK Hizmetix Dergisinde Yayınlanan Röportajımız

EMR DANIŞMANLIK Hizmetix Dergisinde Yayınlanan Röportajımız

 
small font medium font large font
EMR, biyosidal danışmanlığında iddialı
.
10.01.2012

İyi bir danışmanlık hizmeti almanın tüm değişikliklerden anında haberdar olmak ve lehine olan yenilikleri takip edebilmekten geçtiğini ifade eden EMR Danışmanlık firması ortaklarından Fatih Mehmet Yasar, EMR Danışmanlık’ın müşterilerine sunduğu hizmetlerle onları bulundukları pazarda avantajlı konuma getirdiklerini söyledi.

EMR Danışmanlık’ın müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerden bahseder misiniz?

Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde yatırım, ithalat veya ihracat yapan ya da yatırım yapmak isteyen ve bu hususta KOSGEB hibe ve fonlarından faydalanmak isteyen girişimcilere hizmet veriyoruz. Tüm girişimcilerin faydalanabileceği 5 ana başlık altında topladığımız hizmetlerimizi; ihracat teşvikleri, ithalat İzinleri, yatırım teşvikleri, yabancı personel çalışma izinleri, elçilik ve konsolosluk işlemleri olarak sıralayabiliriz.

Biyosidal konusundaki danışmanlık hizmetlerinizi ön planda tutuyorsunuz. Bu hizmet Türkiye’de yeterince biliniyor ve tercih ediliyor mu?

Biyosidal konusundaki danışmanlık hizmetimizi neden ön plana çıkardığımızı daha iyi anlatabilmek için biyosidal ürünün ne olduğuna bir bakmak gerekir. Biyosidal ürün; bir veya birden fazla aktif madde içeren, kullanıma hazır halde satışa sunulmuş, kimyasal veya biyolojik açıdan herhangi bir zararlı organizma üzerinde kontrol edici etki gösteren veya hareketini kısıtlayan, uzaklaştıran, zararsız kılan, yok eden aktif maddeleri ve müstahzarları ifade eder. Yani biyosidal ürünler aslında günlük hayatta çeşitli bileşiklerin içerisinde karşımıza çıkıyor. Bu nedenle Sağlık Bakanlığı’nın izin ve ruhsat işlemine tabi bu ürünler.

Bu ruhsat ve izni almak ciddi ve etkili bir hazırlık ve başvuru aşaması gerektiriyor. Başvurunun olumlu neticelenebilmesi için mühim olan başvuru dosyasının tam ve eksiksiz hazırlanması ve devam eden süreçte her aşamanın titizlikle takip edilmesi gerekiyor. Bakanlık yetkililerince eksiklik bulunan noktaların ivedilikle tamamlanması ve gerekli bilgi ve belgelerin derhal sunulması hem zaman kazanılmasını hem de gerekli işlemlerin başarı ile yapılmasını sağlayacak. EMR Danışmanlık olarak bünyemizde çalışan uzman kadromuz ile başvuru dosyalarını büyük bir titizlik ile hazırlıyoruz. Sonrasında yine süreci dikkatle ve titizlikle takip ediyoruz. Müşterilerimize belirli periyotlar ile başvuru süreçleri hakkında bilgi aktarımı yapıyoruz. Bu işlemin aylar sürdüğünü göz önüne aldığımızda düzenli bilgi aktarımının ve titiz takibin ne kadar önemli bir husus olduğu bir kez daha su yüzüne çıkıyor.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için neler yapıyorsunuz? Kriterleriniz neler oluyor?

Öncelikle müşterilerimizin bizden talep ettikleri bütün hizmetlerin belirli süreli ve acil olacağı varsayımı ile zamanı çok iyi kullanmaya çalışıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin bilgilerini ticari sır olarak algılar ve sadece verilen yetkiler çerçevesinde ve gerekli durumlarda paylaşırız. Müşterilerimizi yalnızca müşteri olarak değil iş ortağı yaklaşımı ile değerlendiririz. Ayrıca müşterilerimize faaliyet konuları ile ilgili gerçekleşen değişiklikleri ve yenilikleri sorumluluk duygusuyla vakit kaybetmeden iletiriz.
EMR Danışmanlık’ın gelecekle ilgili hedeflerini öğrenebilir miyiz?

EMR Danışmanlık olarak bu sektörde 5 yıllık tecrübemizle ve dinamik bir kadro ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Ancak elbette şuan bulunduğumuz nokta ile yetinmiyoruz. Büyümek ve büyürken de daha geniş bir yelpazede, hizmet çeşitliliğimizi arttırarak daha çok şirkete ulaşmayı hedefliyoruz.


Yorum

Yorum yapabilmek için buradan Giriş yapınız.

Copyright © 2012-2014 Tüm Hakları Saklıdır. | Emr Danışmanlık | Biyosidal Danışmanlık | Biyosidal Danışmanlığı
Emr Danışmanlık | Ankara Danışmanlık | Biyosidal Danışmanlık | Emr Danışmanlık | Biyosidal Danışmanlık| Alexa | Google